Zahide Yetiş Canlı Yayında Evlendi

Atv’nin gündüz kuşağında program yapan sempatik sunucu Zahide Yetiş Cem Arısoy ile canlı yayında evlendi. Gelinliği ile canlı yayına gelen Zahide Yetiş ve eşinin nikahı zaten Paris’te kıyılmıştı. Bugün ise İstanbul’da düğün yapılıyor.

Damat stüdyoya geldi ve gelini çıkardı. Çok mutlu oldukları gözlerinden okunan çift aceleyle stüdyodan dışarı çıkıp arabaya bindi. Program diğer bir sunucu olan Sinan’a bırakıldı.

Daha önce de kına gecesini programda yapmıştı. Paris’te nikah sonrasında Eyfel kulesinin altında nikah sonrası nikah şekerleri dağıtıldı ve fotoğraflar çekildi. Bu sırada gelin çiçeğini de genç kızlara attı. Aşıklar Köprüsüne de gitmeyi ihmal etmediler ve üzerine isimlerini yazdıkları kilitleri de astılar. İnanışa göre böyle yapanların aşkları ölümsüzleşiyor. Kilidin anahtarını ise Seine Nehrine attılar.

Cem Arısoy, bir iş adamı. Kimliğini uzun zamandır gizliyordu ancak bugün açıklandı. Yaşça kendisinden büyük olduğu gözlenen eşiyle ona mutluluklar diliyoruz.

İşte kınadan bir görüntü..

zahideninkinasi

Bir önceki yazımız olan Eda Ece ve Ozan Osmanpaşaoğlu Trt'de! başlıklı makalemizde Eda Ece Beni Böyle Sev Dizisi, Eda Ece ve Ozan Osmanpaşaoğlu Beni Böyle Sev ve eda ece yeni dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Londra’da Bir Türk Kızı

Başkalarının hayatları bizi her zaman kendine çekmiştir. Yan komşuyu, karşı apartmanda oturan kadını farkında olarak ya da olmayarak izlemişizdir. İnternet...

Kapat