Engin Akyürek’in Bir Aşk İki Hayat Filmi

Engin Akyürek, yeni sinema filmi 15 Şubat’ta Bir Aşk İki Hayat’la hayranlarıyla buluştu. Film şuanda gösterime devam ediyor. Filmde başrolleri Bergüzar Korel ile paylaştıkları film oldukça ilgili çekiyor.

Aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında bir yolculuğa çıkaran Bir Aşk İki Hayat filminde Akyürek, filmdeki karakterini canlandırmak için çekim sırasında canlı olarak saçlarını kendisi kesmişti. Filmin fragmanında da saç kestiği sahve görülüyor ancak filmde nasıl bir karakter canlandırdığı oldukça merak konusu olmuştu. Bergüzar Korel Deniz rolünde filmde başrol ve İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant, Serhat Parıl gibi isimler de yer alıyor.

Akyürek filmde Umut karakterini canlandırıyor ve kendi filmlerini çekmeye çalışan, bağımsız bir yönetmendir. Moda’da köpeği ile birlikte yaşmakta ve bir gece ansızın vereceği kararla hayatı değişiyor. Umut, hayatının tamamen değişeceğinden habersiz olarak köpeği ile dışarı çıkıyor ve hayatının aşkı ile tanışması gerçekleşiyor. Birçok izleyicinin çok beğendiği film için çok fazla eleştiri de mevcut. Senaryonun çok sıradan olduğunu söyleyenlerin sayısı çok olsa da eleştirilerin haksız olduğunu düşünenlerdeniz. Siz de kötü yorumlara takılmayın ve mutlaka izleyin diyoruz. Eleştirilerin gereksiz ve yersiz olduğunu siz de göreceksiniz.

Engin Akyürek hayranları bakalım filmle ilgili nasıl yorumlar yapacak. Siz de yorumlarınızı sayfanın alt kısmından ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir