Yeni Gelin’in Renkli Dünyası

Ev hanımı demek evde oturan ve tüketime yönelik hayat süren kadın demek değildir. Ev hanımları da pekala evlerinde üretime katkı sağlayıp tasarımlar yapabiliyor. Yeni evlenen ve evinde durmadan çalışan, üreten bir kadını sizlere tanıtmak istiyoruz. Dikiş makinesinin başına geçiyor ve rengarenk kumaşlarla harikalar yaratıyor. Mutfak takımları, masa örtüleri, önlük tasarımları yapıyor. Diktikleri sadece bunlarla da sınırlı değil. Hayal gücünde sınır yok..

Ona bazı sorular sorduk ve bize kendisini anlattı:

Dikiş benim hayatım !
Satışa başlamadan önce de kendi kendime bir şeyler dikiyordum zaten. Makinem orada dururken ben duramıyorum. Elim alışınca ve ilerlettiğime inanınca, bir de arkadaşlarımdan da satmam için çok fazla teklif alınca satışa başladım. Beklediğimden çok daha fazla ilgi gördüm. İnsanlar rağbet edince çok mutlu oldum. Seviyorum işimi, hayatımı.. Ve her zaman için çıkardığım ders; insan bir şeyi yeter ki yapmak istesin, hiçbir şey engel değil… Çok teşekkür ediyorum.

Yeni gelinimiz sadece el işlerini değil kendisine ait olan Instagram sayfasında leziz yemeklerini de paylaşıyor. Sunuma da önem verdiği için bakılası bir sayfa ortaya çıkmış. Bazı tasarımlara birlikte göz atalım. Fotoğrafların büyük halleri için üzerine tıklayabilirsiniz. Instagram adı : yeni_gelin

Sevgilerle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir