Gülşen Doğum Yaptı

Ünlü besteci Ozan Çolakoğlu ile geçtiğimiz Haziran ayında evlenen popçu Gülşen, bir bebek bekliyordu. Evlendiğinde 3 aylık hamile olduğu öğrenilen Gülşen’in hamileliğinin son anına kadar sahnelerden vazgeçmemesi ‘bebeğini sahneye dünyaya getirecek’ şeklinde yorumlanmıştı.
Ünlü çiftten güzel haber geldi. Dün akşam hastaneye yatan Gülşen bu sabah bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Gülşenin ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenildi. İsim konusunda uzun süre kararsızlık yaşayan çift sonunda bebeklerine ‘Azur Benan’ ismini verdi. Erkek bebek 3,600 gram ağırlığında.
Gülşen tam 40 yaşında anne oldu.

Canlı yayında telefona bağlanan taze baba şu cümleleri kurdu: “Azur ismini ben koydum. Çok sevdiğim bir isimdi. Gök mavisi anlamında. Doğuma girdim, doğduğu anda kendimi tutamadım ağladım. 9 ay boyunca karında, sonra karşınızda görüyorsunuz çok garip bir duygu. Vakti gelmişti. Kontrole gitmiştik, doktor daha fazla bekletmeyelim sizi dedi. Erken sezaryen gibi bir durum olmadı. Sezeryan düşünüyorduk, normal doğuma girdi. Ben kendimi kaybettiğim için Gülşen’e çok dikkat edemedim ruh haline, ağlamıştır herhalde. Maşallah boylu poslu, tosun gibi bir çocuk. Eğer onu bırakıp stüdyoya gidebilirsem, gittiğim gün Benan için bir şarkı yapacağım. Vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah

Bir önceki yazımız olan Murat Yıldırım Ve Imane Elbani Evlendi başlıklı makalemizde Murat Yıldırım boşandımı, Murat Yıldırım düğün ve Murat Yıldırım evlendi mi hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Nutella Satıştan Kaldırılıyor!

Nutella çikolata ülkemizde oldukça çok tüketilen bir ürün. İtalya'da şaşırtıcı bir gelişme yaşandı ve palmiye yağının diğer bitkisel yağlardan daha...

Kapat