Çocuk Koçu Ezo Sunal

Gül Sunal ile Kemal Sunal’ın kızı olan Ezo Sunal 1984 İstanbul doğumlu. Aynı zamanda Ali Sunal’ın kardeşidir. Aileden gelen oyunculuk sevdası onda da devam eder. Birçok oyunculuk teklifi gelse de o kendi adını taşıyan çocuk atölyesiyle ilgilendiği için teklifleri kabul etmez ve bu yüzden çok göz önünde değildir.
Kurduğu çocuk atölyesindeki eğitim yaklaşımlarına dair bir kitap çıkarmaya hazırlanmaktadır.

Çocuk atölyesinde yaptıklarını şöyle anlatıyor: “18 aylık bebeklerden başlayarak oyun gruplarımız var. Oyun grubu denilince insanlar basit gibi görüyor ama o dönemde çocuklar öğrenmeye çok açık. Biz de onlara taşıyabildiklerince sorumluluk yüklüyoruz. 7 yıldır devam ediyoruz ve artık öğretmenlerimiz oldukça tecrübeliler. Yeni gelenler alanlarında tecrübeli hocalarımızın yanında tecrübe kazanıyor. Dans müzik ve dil çok önemli. Türkçe üzerine özellikle düşüyoruz. Yeni şeyler ekliyoruz, yeni yaklaşımlar deniyoruz ama klasik eğitimi yok saymamak gerekiyor.”

Şimdilerde ise Show TV’de yaza özel yayınlanan “Güldüy Güldüy Show” adlı çocuk güldürü programında koçluk yapmaktadır. Aslen Malatyalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir