Welsoft Nedir?

Welsoft kumaş ev tekstilinde ve gecelik gibi ürünlerde çokça duyuluyor. Welsoft nedir ? Battaniyeler, yastıklar ve halı örtüsü gibi ürünlerde karşımıza çıkan welsoft kumaş ev tekstili ürünlerinde çok kullanılıyor. Ev tekstili yanı sıra gecelikler, pijamalar da bu kumaştan üretilebilmektedir. Soğuk ülkelerde havlu ve bornozlar da bu kumaşla üretilmektedir.

Welsoft kumaş nedir ? Yanmaz ve alez almaz özellikte bir kumaştır.  30 derecede kolayca yıkanabilmektedir. Leke tutmayan ve silinence kir kolay çıkan bir üründür. Antibakteriyel bir üründür ve alerjisi olanlar için de sağlıklı bir kumaştır.

Sıcak tutan ve yumuşak bir kumaştır. Tüylenme yapmaz ve yıkananca çabuk kuruyup çekme yapmaz. Bu kumaş çamaşır makinesinde yıkanıp kolay kurumaktadır. Dayanıklı bir kumaş türü olup kolay deforme olup bozulmayan bir kumaştır.

Bir önceki yazımız olan Doğal Deterjan: Sabun Cevizi başlıklı makalemizde Sabun Cevizi Nasıl Kullanılır ve Sabun Cevizi Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Akıllı Çocuk Saati İle Takipte Kalın

Çocukların dışarı çıkmasıyla birlikte aklınız da onlarda kalıyor. Gerek okula giderken gerekse arkadaşlarıyla bir yere giderken kolayca takip edebilmeniz artık...

Kapat