Oğuzhan Keser Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Yönetmen, direktör, menajer olan ve çoğu fenomenlerin yanlarında görüldükten sonra merak edilen isimlerden olmayı başaran Oğuzhan Keser kimdir ? hakkında tüm bilinenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Çoğunlukla sosyal medya fenomeni Özgür Deniz Cellat ile birlikte işler yapmaktadır. Birçok yapıma da imza attığı bilinmektedir. K8 REBIRTH isimli şirketin 3 sahibinden birisidir. Kendilerini sıfırdan hayal kurup influencer yetiştirme geliştirme ve pazarlama üzerine geliştirdiklerini belirtmektedirler. 2012 yılından bu yana birçok influencer ile başarılı işlere imza atmışlar. 10 yılı aşkın süredir de dijital dünyadaki 100’den fazla kurumsal markanın reklam çalışmalarını yürütmüşler. Oğuzhan Keser nereli ? bu bilgi şuanda bilinmiyor. Oğuzhan Keser kaç yaşında ? bu bilgiye ulaşılınca buraya eklenecektir.

Birçok kişinin hatta çok ünlülerin dahi sadece adıyla Instagram hesabına sahip olamadığını biliyoruz. Oğuzhan Keser’in ise Instagram adresi oguzhan şeklindedir. Kendisini tebrik ediyoruz. Hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz siz de yorumlar kısmında yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: