Dj Mert Aydın Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncu Merve Boluğur ile aşk yaşamaya başlayan Kumral lakaplı kişinin kim olduğu çok merak ediliyordu. Sonunda Kumral erkeğin Dj Mert Aydın olduğu ortaya çıktı. Nokta Prodüksiyon adlı stüdyoyu kurarak birçok ünlü isimle çalışma imkanı bulan Dj üretmeye devam ediyor.

dj mert aydin merve bolugur

Dj Mert Aydın Kimdir?

Miya Beach’te konserler ve etkinlikler yapan Dj Mert Aydın, plaj eğlencelerine eğlenme katan biri. Başarılı projelerde yer alan Aydın, eğlence yerlerinin aranan isimlerinden biri. 6 Mart 1987, İstanbul doğumludur. 14 yaşındayken profesyonel olarak müzik eğitimlerine başlayan Aydın’ın müziğe ilgisi çok küçük yaşlardayken başlamış. Ailesi müzik eğitimi almasına sıcak bakmasa da ona engel olamamışlar. Connetction DJ Academy’de sertifikalar veren eğitim kuruma olarak işlevlerine devam etmektedirler.

dj mert aydin

Merve Boluğur Kimdir?

16 Eylül 1987 yılında İstanbul’da Yugoslav göçmeni bir annenin ve İzmirli bir babanın kızı olarak dünyaya geldi. Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Kadir Has Üniversitesi’nin hazırlığında kaldı ve bıraktı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. 2010 – 2011 yılları arasında yayınlanan Gossip Girl adlı yabancı dizinin yerli uyarlaması olan “Küçük Sırlar”da büyük ün yakalamıştır. 2012 yılında Rexona markasının reklam filminde oynadı. 2014 yılında ise Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir