Modern Renkli Zigon Sehpa: Zgon

Bir evin olmazsa olmazlarından biridir zigon sehpa. Klasik mobilya zigon sehpalar artık tercih edilmiyor. Bunun yerine daha modern ve renkli bir zigon sehpa olan Zgon tercih edilmeye başlandı.

Modern görünümlü, hafif ve kolay temizlenebilir özelliktedir. Sıcaktan etkilenmez ve mobilya gibi çizilmez ve deforme olmaz. Ayrıca renkli tablalar kolayca yıkanabilir özelliktedir. Zgon ahşap değildir, ABS polimer adında plastiğe benzer bir malzemedir. Ancak plastik gibi basit bir görünümde değildir, son derece estetik bir görünümdedir.

Kendiniz internetten sipariş verip kolayca kurulumu yapabiliyorsunuz. Kendi özel kutusunda geliyor ve kurulumu oldukça kolay. Hazır renk kombinleri bulunduğu gibi siz de istediğiniz renklerden kendiniz bir set yapabiliyorsunuz. Zgon’un tüm özelliklerine göz atmak ve satın almak isterseniz aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.
http://www.netavantaj.com/zgon-yeni-nesil-modern-renkli-zigon-sehpa

Bir önceki yazımız olan Sevdiklerinize Tasarım Kupa Hediye Edin! başlıklı makalemizde doğum günü hediyesi kupa, kişiye özel tasarım kupalar ve küçük prens tasarım kupa hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Çamaşırları Katlayan Makine FoldiMate

Çamaşır makineleri artık sadece çamaşır yıkamıyacak, saniyeler içinde çamaşırlarınızı katlayabilecek. Çamaşır katlama derdi de böylelikle tarih olacak gibi görülüyor. Teknoloji...

Kapat