Zahide Magazine Çevirdi!

Atv’de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata programında neler oluyor? Takip edenler bilir ki programda her gün başka bir konu oluyor. Temel taşlarından biri Prof. İbrahim Saraçoğlu, biri ilahiyatçı Yusuf Kavaklı. Onların haricinde ise yemeklerden sorumlu Danilo Zanna.
Bir de son zamanlarda Emrah’ın oğlu Tayfun çıktı. Evlenmek istediğini söyledi. Televizyonda şarkılar söyledi. Figen adında bir kız çıktı ve beraber gezmeye başladılar. Dışarıda gezerken, çay içerken, sohbet ederken görüntüler çekildi. Şimdi ise sözde Tayfun, başka bir kızla kafede otuturken yakalanmış ve gizli görüntüleri ortaya çıkmış.
Buna kim inanır?
Gizli çekildiği söylenen görüntülerde hiçbir gizlilik olmadığı gün gibi ortada.. Bunlara kim inanıyor ya da kimi kandırmaya çalışıyorlar? Tuhaf..
Zahide Yetiş, biraz kalite artık..

Bir önceki yazımız olan Favori Kötü Kadın Semra Anneanne! başlıklı makalemizde kara ekmek semra anneanne, kara ekmek semra kötü kadın ve son zamanların en kötü kadını hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Favori Kötü Kadın Semra Anneanne!

Dönem dönem televizyon dizilerinde kötü karakterler dikkatleri çekiyor. Bir dönem "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinin Carolin'i varken, bir dönem...

Kapat