Favori Kötü Kadın Semra Anneanne!

Dönem dönem televizyon dizilerinde kötü karakterler dikkatleri çekiyor. Bir dönem “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Carolin’i varken, bir dönem “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Hürrem’i kötü karakter ihtiyacımızı karşıladı. Şimdi ise en kötü cin fikirli karakterimiz Semra Anneanne!..
Semra Hanım o kadar kötü ki diğer tüm tiplere şapka çıkarttıracak cinste.. Evdekilere yapmadığını bırakmayan anneanne, kimsenin aklına gelmeyecek planlar kurup icraata geçiriyor. Sevmediği Asiye’nin ailesinin evine fare zehirli pasta gönderip babayı hastanelik mi etmedi, Asiye’nin gecekondu mahallesinden ev tutup oraya pusu mu kurmadı..
Evet, gecekondu mahallesinde ev tutan Semra Hanım, orada kendini Fisun Hanım olarak tanıttı ve eve gündelikçi olarak da yenge Pervin’i ayarladı. Ayaklı gazete Pervin, evde ne var ne yoksa ona anlatıyor. Böylece planlar için zemin hazırlamış oluyor.
Vefat eden eşinin gayrimeşru oğlu ortaya çıkınca DNA testinden kaçmak için eşinin mezarını gizlice aştırıp cesedi taşımışlığı bile var…
Aynaya bakıp kendi kendine konuşan ve adeta kendiyle kavga eden bir kadın.. Kısacası bir ruh hastası.. Asiye’yi sık sık gizli numaradan arayıp ses değiştirip ölüm tehditleri savuran Semra, bakalım amacına ulaşabilecek mi? Neler olacak göreceğiz.

Semra’yı canlandıran oyuncu : Gönen Bozbey, 1 Ocak 1957 doğumlu. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu bir sanatçı ve rolünün hakkını veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir