Güneşi Beklerken Final Yapıyor

Güneşi Beklerken dizisi başlarken bu kadar uzun soluklu bir dizi olacağını kimse bilmiyordu. Dizinin oyuncuları ve yapımcıları da aynı şekilde dizinin yüksek izlenme oranlarına ulaşmasına şaşırdılar. Şüphesiz ki baş rolde olan Kerem Bürsin’in etkisi yüksekti.  Toplam 54 bölüm süren macera bu pazar günü sona eriyor. Final bölümü pazar günü ekranlarda olacak.

Fragramda görünenlere göre dizi birkaç yıl sonrasına gidecek. Aradan geçen yıllarda Kerem ile Zeynep evlenmiş ve bir de kız çocukları olmuş olacak. Mutlu bir şekilde hayatlarına devam ediyor olacaklar. Melis ile Aksel de bir evlilik yapmış ancak mutluluğu bulamamış görünüyorlar. Gerisini ise pazar günü öğreneceğiz.

Dizinin son yayınlanan bölümünde; Kerem, Mezuniyet Balosuna sürpriz bir isimle katılırken, Zeynep ise Kerem’e hiç beklemediği bir isimle misilleme yapar. Arkadaş kalmayı bir türlü beceremeyen Zeynep ile Kerem birbirlerinden uzak kalma kararı almışlardır. Okulda ise mezuniyet telaşı vardır. Aksel’in davranışlarındaki garipliği sezen Melis buna anlam veremez. Melis’in sorularına kaçamak cevaplar veren Aksel’in kafasında bambaşka planlar vardır. Melis’in Aksel ile kaldığını öğrenen Cihan ise deliye döner. Hemen Aksel’i arar ve Melis’i eve getirmek üzere yola çıkar.

Kerem’in baloya kendisini davet edeceğinden emin olan Zeynep büyük bir şok ile karşı karşıya kalır. Kerem baloya çok ünlü bir isimle katılacaktır. Sinirinden deliye dönen Zeynep, bunun altında kalmamak için baloya beraberinde getirecek yakışıklı birini aramaya başlar. Güneş ise Barış’a davadan önce Kerem ve annesi ile tanışmak istediğini söyler. Yağmur annesinden Can’ın okumak için yurt dışına gideceğini öğrenir. Can ise bir karar vermiştir, bunu da baloda Yağmur’a söyleyecektir. Baloda ise herkesin gözü Kerem ve birlikte katıldığı isimdedir. Ancak Zeynep de boş durmamış Kerem’in sinir edecek kadar hoş bir kişi de geceye gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Dizideki Subliminal Mesaj başlıklı makalemizde atv dizisinde subliminal mesaj, Diğer Yarım 3.Bölümde Subliminal Mesaj ve diğer yarım dizisindeki gizli yazı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
İstanbul’da Görülecek Yerler Listesi

İstanbul'da gezip görülecek o kadar çok yer var ki saymakla bitmez aslında. İstanbul'da yaşayanlar işi monotonluğa bağlasa da unuttuğumuz güzellikleri...

Kapat