Yeğenle İlişkiye Aile Bakanlığı El Attı!

1996 yılında Sabah Şekeri programıyla televizyon dünyasında şöhreti yakalayan, aynı zamanda oyuncu ve sunucu olan Murat Başoğlu, bir teknede öz yeğeni ile uygunsuz şekilde yakalamıştı.
Olay üzerine Başoğlu: “O kadın yeğenim Burcu değil, adı Olga’ydı sanırım, birileri benzetmiş. Ayrıca Burcu evli. Ben abime ne diyeceğim şimdi? O kadınla teknede yaşadığımız 2 saatlik bir şeydi. Öpüştüğüm o kadını tanımıyorum. Adını bile hatırlamıyorum. Büyük hata yaptım. Bedelini ödüyorum. Eşim Hande yanımda” dedi.
(Sarışın olan yeğen, esmer olan eş)
muratbasogluesiveyegeni
Son gelişmeler:
Ancak açıklamanın aksine Burcu Başoğlu’nun 2015’te evlendiği eşi Selçuk Kabadayı, bu olaylardan hemen sonra boşanma davası açınca ve davanın detayları basına sızınca teknedeki kadının Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu kesinleşmiş oldu.

Murat Başoğlu’nun ortağı olduğu firmayla ilişiği kesildi, ayrıca üyesi olduğu oyunculuk ajansından da kovuldu.
Yaşanan olayların ve ortaya çıkan gelişmelerin toplumun aile yapısına zarar verebileceğini değerlendiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın durumdan rahatsız olduğu, yakın zamanda bir açıklama yapması ve haberlerin çocukların etkilenmeyeceği şekilde yapılması konusunda harekete geçeceği tahmin ediliyor. Zira yeğenle ilişki asla kabul edilemez bir olaydır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir