Vatan Şaşmaz Cinayetinin Sebebi Belli Oldu!

Vatan Şaşmaz Filiz Eker tarafından öldürüldü ve sonrasında Filiz Eker de aynı silahla intihar etti. Olayla ilgili Milliyet Gazetesi bir kişi ile görüşüp iddialara ulaşmıştır.
Vatan Şaşmaz ile Aker’in ilişkisinin olduğunu öne süren katilin yakınındaki isim aşağıdaki açıklamaları yapmıştır. Açıklamaların şuanda iddia boyutunda olduğunu söyleyebiliriz.

“Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker’in daha önce ilişkisi vardı. Vatan Şaşmaz ile evlenmeden önce de beraber oluyorlar. Filiz Aker, Amerika’da intihara kalkıştı. Hatta Vatan, evli iken Filiz Aker’e “Görüşelim” diye yazıyordu. Daha önce İstanbul’un ünlü bir sitesinde komşulardı. 7 yıl önce asansörde tanıştılar. Sonra görüşmeye başladılar. Filiz Aker Vatan Şaşmaz’a aşık oldu. Aralarındaki yaş farkından dolayı Vatan Şaşmaz bu ilişkiye karşı çıktı. Vatan Şaşmaz bu sıra ünlü bir şarkıcının kızı ile nişanlandı. Bundan dolayı Filiz Aker bunalıma girdi.’’
Filiz Aker’in 3 defa intihara teşebbüs ettiği iddia edildi. Filiz Aker’in 2 yıl önce borsada tüm parasını kaybettiği ve bu yüzden de bunalıma girdiği belirtildi. Filiz Aker’in zengin bir kadın olduğu gibi Vatan Şaşmaz’a da maddi yardımda bulunduğu iddia edilmiştir.
Otele Vatan Şaşmaz’ı Filiz Aker’in çağırdığı telefon kayıtlarında ortaya çıkmıştır. İlerleyen zamanlarda daha da ayrıntılı bilgilerin gelmesini bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir