Eşi 4 Aylık Hamileydi

Bildiğiniz gibi bu akşam saatlerinde ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’taki Conrad Otel’de eski manken Filiz Aker tarafından öldürüldü. Aker daha sonra aynı tabancayla intihar etti.
Vatan Şaşmaz, 2 yıl önce Yasemin Adalı ile evlenmişti. Adalı, Tarsus’taki ailesinin yanındaydı ve 4 aylık hamileydi. Kötü haberi de bugün orada öğrendi.

Baba olmak istiyordu
Bir röportajında Şaşmaz şunları söylemişti: “Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez baraber yaşamaya devam ederdim. Ben de eşim de evlilik meraklısı insanlar değiliz. Artık 20’li yaşlarda da değiliz. Ben 41 yaşındayım, eşim 38. Belli bir yaştan sonra evlenmenin bir esprisi kalmıyor. Önemli olan aile olabilmek.”

Güçlü kadın seviyordu
“Ben güçlü kadın seviyorum. Akıllı, güçlü kadın bana çok seksi geliyor. Ayakları üzerinde durmuş, bir şeyi başarmış, bir yere gelmiş kadın… Benim için başarı, güzellikten daha önemli bir kriter… Dış görünüme ilk beş saniye bakarsın. Ama 10 dakika sonra her şey biter. Çok güzel bir kadın olabilir karşındaki kadın ama bütün gün evde izdivaç programları izliyor, hiçbir mesleği yok, ortaokul mezunu evde dikiş yapıyorsa Adriana Lima bile olsa bana hiç seksi gelmez.”

Vatan Şaşmaz eşini aldattı mı?
Aynı otel odasında başka kadınla birikte ölü bulunmak akıllara bu soruyu getirse de gerçek ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir