Ronaldo Ve Messi’nin Giyimi

 

FIFA Altın Top ödülünün sahibi belli oldu. Ödül için 3 aday vardı: Barcelona’dan Lionel Messi, Real Madrid’den Cristiano Ronaldo ve Bayern Münih’ten Franck Ribery. Ödülü Ronaldo aldı. İsmin okunduğu sırada Messi’nin yüzü düştü. Ribery de üzülse de çok belli etmedi.

Ronaldo ismini duyar duymaz yüzünü kapattı ve ardından sevgilisini öperek sahneye çıktı. Ödül töreninde en dikkat çeken şey ise Messi’nin giydiği kıyafet oldu. Tüm katılımcılar siyah ya da lacivert kıyafetlerle törene katılırken Messi, ne renk olduğu belli olmayan kiremit rengine benzer, parlak bir takım elbise giymişti. Ne kadar para verip bu takımı kendisine yaptırdı bilinmez ancak onu çok ucuz göstermişti.

En çok konuşulan kare ise Ronaldo ve Messi’nin kız arkadaşlarıyla beraber yan yana oturdukları an oldu. Ronaldo ve sevgilisi birbiriyle uyumlu kıyafetler giymişti. Kareye bakıldığında kaliteli bir görünüşleri vardı. İrina’nın ayakkabıları da bu yılın modasına uygundu. Messi ile izmir masoz bayanlar sevgilisi ise giydikleri kıyafetlerden pişmanmış gibi mutsuz duruyordu. Messi’nin kız arkadaşı da avam mahalle düğünlerinde kadınların giydikleri kıyafetlere benziyordu.  Platform topuk modasının geçtiğinden habersiz o ayakkabıları giyerek gelmişti. Uyum ve zevk sıfır. Sosyal medyada da Messi dilden dile dolaşıyor ve paylaşım rekorları kırıyor.

ronaldovemessiodultoreni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir