Demet Akalın Kiliseye Gitti Mi?

Anne adayı olan Demet Akalın hakkında sürekli yeni haberler çıkıyor. En son haber ise geçtiğimiz Mevlid Kandili gecesinde kiliseye gidip mum yakarak dua ettiği haberiydi.

Gülben Ergen’in umreye gittiği günlerde Demet Akalın’ın ondan ricası bir bebek tulumu alıp kabeye sürmesi olmuştu. Gülben de onu kıramayıp bu isteğini yerine getirmiş. Yanında bir de zemzem suyu ve Kur’an hediyesiyle geri dönmüştü.

Haberlerde “Kabeden gelen tulum yetmedi. Kiliseye gitti.” deniyordu. Demet Akalın bugün canlı yayında bu haberin yalan olduğunu, kandil gecesinde kayınvalidesinin evinde olduklarını, zaten doğuma az kaldığı için de bu haliyle dışarıda gezemediğini söyledi. Fotoğrafları da olan haberin 2 ay öncesine ait olduğunu, bahsi geçen kilisenin de bugünlerde tatilde olduğunu sözlerine ekledi. Gerçekten burada hamileliğinin son günlerini yaşayan Demet’in üzerine fazla bir yüklenme olduğu görülüyor.

İnstagram hesabından kendisine gönderilen bebek hediyelerinin fotoğraflarını paylaşıyor. Ürünleri gönderenlerin amacı reklam yapmak. Demet’in takipçileri ise onun ihtiyacı olmadığını, asıl ihtiyaç sahiplerine gönderilmesi gerektiğini söyleyip isyanlar ediyor. Yine Demet canlı yayında, bunların reklam için gönderildiğini, doğum sonrası kullanmadan ihtiyacı olanlara göndereceğini söyledi.

Doğuma son 20 gün kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir