Fulden Uras’tan Kötü Haber!

Şarkıcı Fulden Uras, İnstagram hesabında sürekli olarak “Kelebek Hastalığı” olarak bilinen amansız hastalığa yakalanmış olan çocukların tedavileri için çaba harcıyor.
Kelebek çocuk diye tabir ettikleri çocukların krem masraflarını karşılamak için toplantılar, kampanyalar düzenliyorlar. Şimdi Fulden Uras, kendisi için dua istiyor.

Meme kanseri olduğunu açıklayan Uras, kendi hesabından sevenlerinden dua istedi. 10 yıldır hastalıkla mücadele ettiğini ancak artık pes edip memesini aldıracağını açıkladı.

“Birazdan hastaneye doğru yola çıkıyorum. Korku yok …Sağlığıma kavuşmak var… Dünden beri tanıyan, tanımayan arayan, soran ,mesaj atan sayfalarında paylaşan tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Ben bunu şöyle kabul ettim şiddetli geçimsizlik sebebebiyle ayrılan çiftler vardır ya… Bizde bu sağ memeyle 10 senedir geçinemiyoruz çok denedik ilişkimizi kurtarmayı , hekimlere de başvurduk .sonunda kararımı verdim ben sağlıklı bir hayat istiyorum ayrılalım dedim … işte bugün o gün 🙏💪ayrılıyoruz ve ben sağlıklı bir hayata kavuşuyorum. 💪Sizden çok rica ediyorum erken teşhis hayat kurtarır ne olur önce kendiniz kontrol edin en ufacık birşey hissettiğinizde doktora koşarak gidin . Saat 13 gibi ameliyata alınıcam Fulya Acıbadem hastanesinde dimdik girip dimdik çıkıcam Rabbim’den tüm hastalara şifa diliyorum Allah’a emanet olun bilmeden kırdığım kim varsa hakkını helal etsin ben herkese helal ettim …”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir