Bitmek Üzere Olan İlişki Nasıl Kurtarılır?

Her zaman Sorunlu bir ilişkiyi düzeltmek için hareketi her zaman karşı taraftan beklemeyin. Kadın veya erkek olmanız bir şeyler yapmak için engel değildir.

Kadın çoğu zaman ilişkiyi karşı tarafın kurtarmasını bekleyebilir fakat tamamen karşı tarafa bırakmak yanlış bir davranıştır. Bitmek Üzere Olan İlişkiyi düzeltmek için büyük görev tabi ki erkeğe düşmektedir. Peki bitmek üzere olan ilişkiyi kurtarma yolları nelerdir?

Eğer problemler gerçekten çözülemeyecek duruma geldi ise kurtarmak zor olabilmektedir. Ancak hala umut var ise erkek güzel bir sürpriz yapabilir. Hiç hediye çiçek vermedi ise çiçek hediye edebilir. Sürekli hediye alınıyorsa, bunun bir faydası olmayacaktır.

Problemlerin çözümü nasıl yapılabilir bu düşünülmelidir. Seni seviyorum, ayrılmayalım gibi sözlerin hiçbir yapıcı etkisi bulunmamaktadır. Bu güne kadar yapılmayan ve yapılmasının kadını sevindirecek şeylere ağırlık verilmelidir. Örneği kadının herhangi bir yere gitmesi gerekiyorsa onu kendisi herhangi bir beklentisi olmadan alıp götürebilir. Erkek fedakarlık ettiğini belli etmeli ve sevgisini belirgin hale getirmelidir. Kadının istediği ama ertelenen şeyler düşünülmeli ve küçük sürprizler yapılmalıdır.

Ortak tanıdıklarınızdan birilerini sürece müdahil ederek ilişkiyi kurtarmak her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir. Ortak arkadaşlarınızı da kaybetmek gibi sonuçlar doğurabilir. Bu konuyu iyice değerlendirmelisiniz.

Telefonla konuşmak işlerin yoluna girmesini sağlamayacaktır. Sakin bir ortamda buluşarak her şeyi konuşmalısınız. İki taraf da çözüm istiyorsa her şey daha kolay olacaktır ve çıkmaza sürüklenmeyecektir. Bitmek üzere olan ilişkiyi kurtarmak için her ilki taraf da fedakarlık yapmalıdır ve kendinden bir şeyler vermelidir. Umudu yitirmeyin, yine de olacağına varmasını bekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir