Artık Hiç Evlenmezler

 

Fox Tv’nin en sevilen programlarından olan Esra Erol’la programında tanışma ve evlenmeler gerçekleşiyor. Türkiye’nin her yerinden gelen adaylar kendilerine uygun kişileri bulmaya çalışıyor. Sürekli onlara talip olarak gelenler var. Bazılarına gelenler çok olunca iyice kimseyi beğenmemeye başlıyorlar. Bir de gelenler “Çok güzelsiniz, aşık oldum da geldim.” gibi laflar edince yerlere basamaz hale gelenler oluyor.

kadinadaylarinkaldigivilla

Merve Hanım gibi Ayaz Bey gibi bazı kimselerin artık evlenme amacında olmadıkları belli. Kim gelirse gelsin incelemeksizin konuşmaksızın reddediyorlar. Ünlerine ün katmaya devam ediyorlar. Derken bir de tüm kadın adayları aynı eve toplamaya karar verdiler. Hem de dört katlı mükemmel döşenmiş bir villa, içinde hobi odaları ve özel güvenliği bile var.

kadinadaylarinkaldigiev

 

Açık alan ve bahçeli.. Kim böyle bir yerden çıkıp da evlenmek ister ki. Hem de kız kıza, anlaştıkları arkadaşlarının olduğu yerde. Hayatları boyunca böyle bir evde yaşama şansları olmayacak büyük ihtimalle. Daha fazla insan sırf bu evde yaşamak için programa katılabilir. Ekmek elden su gölden..Bundan sonra her gelen adaya daha yüzüne bakmadan “Güle güle” diyecekler. Evden görüntüler yayınlanacak. Programın adına artık BBG diyebiliriz.

esraerolprogramev

İşte o evden görüntüler..

https://www.youtube.com/watch?v=GBrVpt689-o&feature=c4-overview&list=UUz8kyzcmvWq_nAHd2lvWcXg

2 yorumlar

  1. Fatma Uyar Erikci

    Önceki yıllardan da görüldüğü üzere bazı kişiler karşılarına kim gelirse gelsin evlenmiyorlar.Aradıkları kriter nedir bilemeyiz elbet ancak bazı adayların daha sonra tv dünyasında şansını denediklerinide gördük.Açıkçası kişisel fikrim katılanların hepsi evlenme niyetin de değiller….

  2. hepsi seçilen insanlar ve show amaçlı. amaç evlenmek değil tabi. BBG evine dönüştü bence de. izlemiyorum artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir