Yağlı Saça Mükemmel Çözüm!

Yağlı saçların bitmeyen bir kısır döngüsü var. Yağlandıkça yıkıyor, yıkadıkça yağlandırıyoruz. Yağlı saçları ne kadar çok yıkarsak o kadar çok yağlanır. Bir de sıcak havalar üzerine eklenince saç dipleri terliyor ve çok kısa sürede tekrar yağlanıyor. Yağ tam bir kabustur! Nemli bölgelerde kuru saçlara sahip olanlar şanslıdır.
Bitmeyen bu sorundan kurtulmanın basit ve ucuz bir yolu var. Bu yöntemle yağlı saçlar kabusunuz olmaktan çıkacak. Uzun süreli temizliğin keyfine varacaksınız.
ormal bir sofra tuzu da olur ancak tercihiniz deniz tuzu olsun. Şampuanınıza 2-3 yemek kaşığı tuz ekleyin. Bu sayede saç dipleriniz daha uzun süre temiz kalacaktır.
Deneyin ve görün!
Sağlıklı günler!

Bir önceki yazımız olan Yağlı Saç Görüntüsünden Hızlıca Kurtulmak başlıklı makalemizde bebek pudrasıyla kuru saç, evde kuru şampuan yapımı ve Yağlı Saç Görüntüsünden Hızlıca Kurtulmak hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Bebekler Gece Neden Uyanır?

Anneliğin ilk dönemler uykusuz geçer. Bebekler gözlerini açtıkları yeni dünyalarına adapte olmaya çalışırken sürekli uyanır ve geri uyurlar. Bebeklerin gece...

Kapat