Tutumlu Anneler Buraya!

Yeni açılan bu site, anneleri ve anne adaylarını ikinci el ürünlerde güvenli bir ortamda buluşturuyor!

Annesiniz, çocuğunuz büyüyor ve çocuğunuzun artık kullanmadığı eşyalardan, “fazlalıklardan” kurtulmak istiyorsunuz… Anne adayısınız, bazı ürünlerin çok az kullanıldığını ve yepyeni kaldığını biliyorsunuz, bu yüzden sıfır ürün almaya gerek görmüyorsunuz…

Bebek arabası’ndan bebek telsizi’ne, travel sistem’den, göğüs pompası’na tüm anne-bebek-çocuk ihtiyaçlarınızı www.tutumluanne.com’da bulabilirsiniz.

Tutumlu Anne nedir?
Anne babaların ikinci el bebek ve çocuk ürünlerini alıp satabildiği online bir platformdur.

Ebeveynler iyi durumdaki az kullanılmış ürünleri satıp, ister kendi aile ekonomilerine destek olur ve çocuğunun yeni ihtiyaçlarını karşılar, isterlerse Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na bağışlayarak hayır işlemiş olur.

Gelişmiş ülkelerde, özellikle bebek ve çocuk eşyalarında çok yaygın olan ikinci el kullanımı son dönemde ülkemizde de ilgi görmeye başladı. Bilinçli anneler çok az kullanılan bu eşyaları alıp satarak hem kendilerine hem de başkalarına fayda yaratıyor.

Tutumlu Anne sistemi nasıl çalışır? 
Satıcı ürünün fotoğrafını çekip,  sisteme yükler; alıcı ürünü seçer, kredi kartı bilgilerini girerek ödemeyi yapar. Yapılan ödeme tutumluanne bloke hesabında bekletilir. Satıcıya ödemenin yapıldığı ve blokede olduğu bilgisi verilir, ödemeyi takip eden 3 iş günü içinde satıcı ürünü alıcıya gönderir. Alıcı ürünü teslim aldığında sistem üzerinden onay verir ve ürün bedeli alıcının onayı ile satıcının banka hesabına aktarılır.

Sitenin satıcı yönünden en büyük artısı, ihtiyaç olmayan ürünlerden kurtulurken hem kendine hem de başkalarına fayda sağlanması. Alıcı ise ihtiyacı olan ürünlere uygun fiyatlarla ulaşma şansı bularak yeni gibi ürünleri değerinin çok altında fiyatlarla alma şansı yakalıyor.

”Güvenli alışveriş sistemi” sayesinde satıcı, ürünü kargolamadan önce tahsilatını garanti altına almış olur. Alıcı ise, parayı ödemeden önce ürünü inceleme fırsatı bulmuş olur.

Bir önceki yazımız olan Rota Virüsü Aşısı Yapılmalı Mı? başlıklı makalemizde rota aşısı, rota virüs aşısı ve rota virüs aşısı var mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın