Örgü Bebek Patik Botu Yapıyoruz

Bebekleriniz için çok şık bebek botlarını evde kendiniz örebilirsiniz. Tığ kullanmayı hiç bilmiyorsanız bile videolu anlatım sayesinde kendi kendinize kolayca örgü örebilirsiniz. Sadece kız bebekler için değil erkek bebekler için de yapılabilir. Birkaç renk değişimi işinize yarayacaktır.
Bir adet patiklik ip ve 3 numara tığ uygundur. Tığın numarası küçük olursa patik daha sık durur ve ayaktan düşmez. Bir ipi iki kat yaparak da kullanabilirsiniz.

Öncelikle patiğin tabanını örerek başlıyorsunuz. Bebeğin ayak numarasına göre çekeceğiniz zinciri belirleyin. Ardından üst kısmı örmeye başlayın. İki renk de kullanabilirsiniz. Tek renk de. Kolay gelsin..

Daha fazla video izlemek isterseniz YouTube ÖrgüTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penye İpten Sepet Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Örgütube Penye İpten Sepet Nasıl Yapılır?, Penye İpten Çanta Nasıl Yapılır? ve Penye İpten Sepet Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
A101 Soffio Bebek Bezi Kullananlar

Bebeklerimiz için en iyisi hangisiyse onu isteriz. Narin ciltleri zarar görmesin, pişik olmasın isteriz. Bir de gece boyunca aynı bez...

Kapat