Kışlıkları Kaldırmanın Zamanı Geldi!

4 mevsimi yaşayan bir ülkede bulunanlar iyi bilirler ki yazlık-kışlık kıyafetleri düzenlemek, kaldırmak bir zorunluluktur. Büyük şehirlerde, küçük evlerde yaşayan insanlar yaz yaklaşırken kışlıkları dolaplara kaldırır, kış gelirken de yazlıklar kaldırılır.

Peki yazlık-kışlıkların düzenli olması için ne yapmalıyız?
Mevsim boyunca kapalı dolaplarda bekleyecek olan sevdiğimiz kıyafetleri nemden, kötü kokulardan korumak gerekir. Bunun için üretilen vakumlu poşetlerden bol bol edinmelisiniz. Piyasada farklı boyları olan vakumlu saklama poşetlerinin en büyük boylarına battaniye, yorgan gibi ürünleri koyabilirsiniz.
Orta boy bir vakumlu poşete kazaklarınızı, kışlık bluz ve pantolonlarınızı koyabilirsiniz. Vakumlu poşetlerden sandığınızdan daha fazla ürünü içinde saklayabilir.
Bunun için vakum makinesi almanıza da gerek yok. Vakum noktasından elektrik süpürgesiyle tüm havayı alabilirsiniz.
İçinde hiç hava kalmayacak şekilde küçülen poşetler hem yer kaplamayacak hem de kötü kokular, böcekler veya rutubete sebebiyet vermemiş olacaksınız. Vakumlu poşetler sayesinde kıyafetleriniz güvelere karşı da korunmuş olacaktır.
Zamanı gelince de ilk günkü gibi vakumlu hurçlardan çıkartıp kıyafetleri kullanabilirsiniz. Aynı işlemleri bu kez yazlık kıyafetlerinize yapabilirsiniz.
Vakumlu poşete zarar gelmediği sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Vakumlu torbalara www.netavantaj.com dan da ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çamaşır Makinesine Bulaşık Makinesi Kapsülü Koyun başlıklı makalemizde Çamaşır Makinesine Bulaşık Makinesi Kapsülü Koyanlar, Çamaşır Makinesine Bulaşık Makinesi Kapsülü Neden Konur ve Çamaşır Makinesine Bulaşık Makinesi Tableti koymak hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Mama Sandalyesi Seçimi Nasıl Olmalı?

Bebekler yaklaşık 6 aylık olduklarında oturmaya başlarlar. Bazı bebeklerin tek başlarına, devrilmeden oturmaları 7.ayı bulabilir. Bu sizi endişelendirmesin. Tek başlarına...

Kapat