İzel Çok Kilo Aldı

Şarkıcı İzel’i son zamanlarda görenler ne kadar çok kilo aldığından bahsediyor. Öyle ki bu kilolar görünmeyecek gibi değil. Fazla kiloların sebebi ise rol aldığı sinema filmi. “İyi ki doğdun abla!” isimli filmde oynayan İzel tanınmaz hale geldi.

İzel:
“İzmir’in çok güzel bir ilçesi olan Dikili’deyiz. Ben hep ‘Şarkı söylerim, başka bir şey yapmam’ derdim. Ama büyük konuşmamak gerekiyormuş. 5 yıl önce Onur Öğden ile bir klip yapacaktık. Klip çekemedik ama şimdi onun filminde oynuyorum. Benim için bir ilk bu. Çok heyecanlıyım. İlk defa sahneye çıktığımda, nasılsam bu da benim için öyle bir şey. Aslında heyecanımı biraz kaybettiğim bir dönemde Onur, ‘Hızır gibi’ yetişti. Tekrar o heyecanımı yaşıyorum” dedi.
Film Ekim’de vizyonda.

Bir önceki yazımız olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Nişanlandı başlıklı makalemizde Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Nişan fotoğrafları ve Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Nişanlandı hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Canan Karatay: Ekmek Yemeyin!

Prof. Dr. Canan Karatay ekmekle ilgili yeni bir açıklama daha yaptı: "Yalnız GDO değil. Ekmek Türkiye'de 1950'lerden sonra hayatını kaybetti."...

Kapat