Gardırop Savaşları!

Fox Tv’nin sevilen moda yarışma programı Gardırop Savaşları, bu sezon da devam ediyor. Hafta içi her gün 12:45’te ekrana gelen yarışmada kemik bir yarışmacı grubu bulunuyor. Her hafta 5 kadının en güzel giyinen olmak için yarıştığı programda cuma günü içlerinden biri eleniyor. Su, Gizem ve Aycan çok seviliyor. Son haftada Su Sümeyye Engin’in neden elendiği merak konusu. Su, tarzıyla diğerlerinden hep farklı olduğu için geri döneceği bekleniyor.
Günlük belli bir bütçeyle farklı mekanlarda belirlenmiş konseptlerde diğerlerinden daha güzel giyinen olmak için sınırlı sürede savaşıyorlar. Yine Özden, haftalarca yarışmada kalacak gibi görünüyor.
Bu yarışmanın diğer moda yarışmalarından farkı, tartışma, kavga, laf dalaşlarının olmaması. Bu da ona kalite katıyor. İyi seyirler..

Bir önceki yazımız olan Çocuk Koçu Ezo Sunal başlıklı makalemizde Ezo Sunal güldüy güldüy, Ezo Sunal kimdir ve Ezo Sunal nereli hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Nur Yerlitaş’a Ne Oldu?

Nurella'ya ne oldu? Nur Yerlitaş, İnstagram hesabından ağlayan bir kadın figürü paylaşmış ne hayatın ona sürprizler yaptığını ifade etmişti. Hayranları...

Kapat