Eda Taşpınar Hırsız Çıktı!

Bronz teniyle ve verdiği pozlarla tanınan ünlülerden olan Eda Taşpınar’ı magazin camiası ünlü etti. Kime sorsanız mesleğini ya da neden ünlü olduğunu bilmiyor. Sürekli olarak güneşleniyor ve gezip tozup pozlar veriyor. Bronz teni ve bronzlaşma sırları ona kazanç kapısı oldu. Bronzlaşma ürünlerini kendi ismiyle satışa sunuyor. Bir de at kılından selülit masajı yapan fırçası bulunuyor.
Çektiği fotoğrafları kendisine ait olan Instagram sayfasından paylaşıyor. Photoshop ajanları Taşpınar’ın kendine ait olmayan fotoğrafları da kendisininmiş gibi paylaştığını ortaya çıkardı. “ravaray” isimli kadının güzel pozları üzerinde biraz değişiklik yaparak kendi hesabından paylaşımlar yapmış.
Taşpınar, olay ortaya çıkınca hesabını yorumlara kapattı ve istemediği kişileri de engelledi.
İşte o fotoğraflardan bazılarıYukarıdaki örnekte kadının kalçasına ve göğüs kısmına ekleme yaptığı gözlerden kaçmıyor =)
Şimdi herkes neden onun böyle bir şeye ihtiyaç duyduğunu merak ediyor..

Bir önceki yazımız olan Tebrikler Tolga Çevik'e! başlıklı makalemizde Tolga Çevik'in ailesi, Tolga Çevik'in eşi kim ve Tolga Çevik'in eşine yazdığı mesaj hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Gıdalardaki En Zararlı Katkı Maddeleri!

Hazır gıdalar artık lüks değil ihtiyaç haline geldi. Günümüzde endüstriyel gıda üreticileri doğal ve sağlığa zararlı olmayan gıda katkı maddeleri...

Kapat