Buz Lazer Nedir?

Epilasyon kadınlar için en zor durumlardan biridir. Gerek acılı olması gerekse zaman gerektirmesi sıkıntı olan durumlardan biridir. Buz lazer, epilasyon sistemlerinin en acısız ve en yeni teknoloji halidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışmaktadır.

Bu cihazların vücuda temas eden başlığı buzlu olmaktadır. Hem hızlı hem de acısız olan bir yöntem olarak şuanda çok fazla rağbet görmekte olan bir sistemdir. Bu sistemle 35 dakika gibi bir sürede tüm vücuda uygulama yapılabilmektedir.

Daha hızlı olarak seansların bitmesinden dolayı da daha az sayıda seansa gitmeniz yeterli olacaktır. Bu sistemde 6 seansın yeterli olabileceği bildiriliyor. Sistem ağrı ve acıyı azalttığı için oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Buz lazer erkeklerde de sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Sert kıllarda ve ince kıllarda da sorunsuz şekilde uygulama yapılabilmesi en büyük artılardan birisidir. Acısız olduğu için sorunsuz şekilde uygulama yapılacak ve neredeyse farkına bile varamayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Sıcak Suyla Duş Almanın Zararları başlıklı makalemizde Sıcak Duş Almak Zararlı Mı, Sıcak Duş Zararlı Mı ve Sıcak Suyla Duş Almanın Faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Çeyrek Altının Tarihi Önemli Mi?

Çeyrek altının üzerindeki tarih çok merak edilen konulardan biridir. Eski tarihli ve yeni tarihli altın farkı nedir, neden fiyat farkı bulunmaktadır...

Kapat