Adrenochrome nedir? Ne İşe Yarar?

Gündeme bomba gibi düşen çocuk ticareti olayından sonra kaçırılan çocukların hangi amaçlarla kaçırıldığı da araştırılmaya başlandı. Adrenochrome adlı kavram derinlemesine araştırılıyor. Güzelleşmek ve daha uzun süre sağlıklı yaşayabilmek adına ne yapacağını şaşıran zengin kesim her şeyi göze alıyor. Sandra Bullock’un itirafları çocuk derisinden elde edilen güzellik sırrını ifşa etmişti.

Adrenochrome, bir kimsayal bileşim. Moleküler formülü C9H9NO3 olarak biliniyor. Adrenochrome’un gündem olma sebebi ise Wayfair’de çocuk ticareti yapıldığına yönelik iddialarla bağlantılı. Kayıp çocukların online alışveriş sitesinde ticaretinin yapıldığı yönündeki doğruluğu kanıtlanmamış iddialarla birlikte kayıp çocuklar yeniden gündeme gelirken, bu çocukların ne amaçla ticaretinin yapıldığı yönündeki iddialar arasında adrenochrome’un da adı yeniden zikredildi.

Adrenochrome işlemi için çocuk kanı almak
Bu işlem için çocuk kanı alınması gerekiyor. Kaçırılan çocuklardan kan alındığı iddia ediliyor. Kanı alınan çocuklara ne oluyor? Uyuşturucu hale gelen maddeyi kimler kullanıyor?

Çocuklar neden kaçırılıyor?
Adrenochrome, doğal olarak meydana gelen insan endokrin salgısıdır ve korkuya bağlı olarak çocuk kanında daha fazla görülür. Yani mahsülü insan olan bir uyuşturucu türüdür.
1939’da yapılan bir çalışmada, adrenokrom perfüzyonunun bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdığı, hayvanı hayata döndürdüğü ve kalp krizi hastalarında adrenalin/epinefrin uygulamasını bu ana kadar standart hale getirdiği bulundu.
Fakat araştırmayı daha da derinleştirdiklerinde bu maddenin insanın yaşlanmasını %60 oranında önlediğini ve kullanana fiziksel güç verdiğini gördüler. Fakat şeytani bir sonucu olacağını anlayamadılar.
Kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen bu uyuşturucu, korku güdüsü körelmiş yetişkinlerden ziyade saf ve daha ürkek olan 9 yaş altı çocuklardan üretiliyor.
-Uyuşturucunun zenginleştirilmiş olması için çocuğa bu aşamada çektirilebilecek en büyük acıları çektirip, ölene kadar korkutulup, ölüm anında vücüdu kesilerek kanı alınıyor.
İşte Adrenochrome bu çocukların kanındaki adrenalin kullanılarak üretiliyor. Çok yüksek fiyatlara alıcı bulan bu uyuşturucu Kullanana; -%60 Gençleşme. -Sinir duyarlılığı -Kontrollü halüsinasyon -Fiziksel güç -Bireysellik yitimi -Garip ideasyon -Beden algı bozukluğu veriyor.

Obama’nın Pizza Ücreti
Wikileaks’ın sızdırdığı diğer bilgilerde Bill Clinton ve Barack Obama’nın Pizzagate’den şifreli konuşmlarla küçük kız çocuğu sparişi verdiği de iddia edilmiş, hatta Barack Obama’nın 60bin$ ödeme faturası delil olarak sunulmuştu.
Bahsi edilen Pizzagate(pizzacının) amblemi ve FBI tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik görüyor musunuz?

Yaşlanmayan ünlülerin sırrının da bu olduğu söyleniyor..
İşte bu benzerlik aynı zamanda yaşlanmayan ünlüleri de açıklıyor. Fakat son 3 yıla baktığımızda bu ünlülerin hızlı bir şekilde yaşlanmaya başladığını görüyoruz.
Bunun sebebi ABD hükümetinin, uzun zamandır Adrenochrom’u yasaklamış olmasıydı. Artık ünlüler yaşam iksirlerine ulaşamıyorlar. Hatta yasal olarak üreten 3M İlaç şirketinin suni Adrenochrom hazırlama patenti bile iptal edildi.

Amerika’da her yıl 450.000 çocuk kayboluyor! Birleşik Krallıkta 111.844! Ispanya’da 18.000! Rusya’da 43.000! Hindistan’da tahmini 97.000! Almanya’da 98.000! Kanada’da 43.398! Avustralya’da 22.000! Dünyada günde ortalama 2.500 çocuk kayboluyor!! Peki bu çocuklar nerede?

-Efe Harmancıoğlu

Bir önceki yazımız olan Bebeğinizin Aşılarını Aksatmayın başlıklı makalemizde bebeğin aşısı ne zaman yapılmalı, bebeğin aşısı sonra yaptırılabilir mi ve bebeğin aşısı unutulursa ne olur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın