Yılbaşının Rengi Kırmızıdır

Bazıları için yılbaşı gecesi çok anlam ifade ederken bazıları için sıradan bir günden farklı geçmez. Ne olursa olsun yeni bir yıl başlayacak ve yeni umutlarla tertemiz sayfalar açacağız. Önceki yıl sizin için zor geçmiş olabilir, kötü günler yaşamış olabilirsiniz. Umut ettiğimiz sürece yaşıyoruz. “Nefes alıyorsak, umut var demektir.” en sevdiğim sözlerden biri.

Hediyeleşmek güzeldir. Sebebi yılbaşı da olsa doğum günleri de olsa ufak bir hediye kimi mutlu etmez ki? En azından hatırlanmak, düşünülmüş olmak harika hissettirir. Önemli olduğumuz duygusuna kapılırız.
Hediye alacağımız kişi evli biriyse onun evini güzelleştirmeye katkı sağlayacak kırmızı yoğunluklu hediye almayı düşünebiliriz. Örneğin güzel bir baharatlık takımı, dekorasyona etki edecek mumluklar vs. Bu konuda www.netavantaj.com a göz atabilirsiniz. Bu bizim hediyemiz =)

yeniyilhediyeleri

Yakın bir arkadaşımızsa hediye alacağımız kişi, onun giyim zevklerini bilebiliriz. Kırmızı ağırlıklı şık bir kazak gibisi yoktur. Kış günlerinde sıcacık hissettikçe arkadaşımızı hatırlarız.

Hediye alınacak kişi eşimiz veya sevgilimizse kısacası karşı cinsten birine hediye almak daha zordur. Biz erkeksek ve kadına hediye alacaksak o kadar çok alternatif var kii.. Var ama erkekler bu kadar düşünceli olamıyor. Bir bileklik, bir küpe veya bir kolye işe yarar. Tabii ki imitasyon olmamak kaydıyla. Kim “Ben bakmam” dese yalan söyler. Hediyeyle baş başa kaldıktan sonra hemen gerçek olup olmadığına bakılır. Yalan değil. =) Güzel kokan bir parfüm veya pançolar da düşünülebilir.
Hediye alacak kişi bir kadınsa erkek için ilk akla gelen saattir. Güzel kokulu bir parfüm veya ince atkılar da erkeğe çok yakışır. Tabii kırmızı değil, gri olabilir.

Mutlu yıllarr…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir