Yerli Üretim Kozmetik Markası Acvit!

Son yıllarda bitkisel ürünlere olan talep iyice arttı. Yiyeceklerimizin dışında kozmetik ürünlerinde bile bitkisel etiketini arar olduk. Bir de son günlerde İsrail’in ürettiği markalara boykot kararı alınınca özümüze dönüş başladı.

Fark ettik ki en çok tükettiğimiz markalar arasında İsrail menşeli gıda ve kozmetik markaları bulunuyormuş. Aslında bizim ülkemizde de çok kaliteli markalar bulunuyor. Yerli malını kullanmalı, yerli üretime daha çok destek olmalıyız.

Hem bitkisel hem de yerli malı üretim yapan Acvit markasından bahsetmek istiyoruz. Firma 1999 yılında kurulmuş. Kendi deyimleriyle: Uzun zamandır Türkiye ve Dünyayı çarpıcı ve yenilikçi markalarla buluşturan “Türkiye’de o marka yok ki” cümlelerinin tarihe karışmasına neden olan ve aradığınız pek çok ürünü Avrupa fiyatları ile aynı fiyatlarla bulabileceğiniz markadır.

En çok satılan ürünleri arasında; tüy dökücü, saç dökülmesini önleyen şampuan, gece bakım kremi, gündüz bakım kremi, siyah maske, göz çevresi kremi bulunuyor.

En dikkatimizi çeken ürün siyah maske oldu. Siyah maske:  içindeki soğuk nem, cilt gözeneklerinin açılmasına, uygun cilt PH’ının sağlanmasına, yıpranmış üst derinin temizlenmesine; ölü hücrelerin yenilenmesine ve cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Cildi yumuşatıyor, cildin doğal rengini almasını sağlıyor. İlk kullanımda cilde canlılık kazandırıyor. Ciltteki yaşlılık belirtilerini önleyici ve yüzdeki kırışıklıkları giderici etkiye sahip olduğu söyleniyor. Denemek için sabırsızlanıyoruz.

Kanserojen madde içermeyen ve yerli üretim olan Acvit markasını gönülden destekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir