İkinci El Eşya Satış Uygulamaları Revaçta!

Az kullanılmıi, hiç kullanılmamış veya kullanıldığı halde eskime olmamış ürünlerin satışının yapıldığı birkaç uygulama var. Başlarda bu uygulamalara tepkiyle yaklaşılırken gün geçtikçe insanların güveni artmaya başladı.
Durdukça değer kaybedecek olan eşyaların paraya dönüşmesi herkesin hoşuna gider elbette. Alınmak istenen ve bulunduğunda kullanılabilir durumda olan ürünleri yarı fiyatına almak da insanlara cazip geliyor.

Ekonomik bunalım içinde olduğumuz şu dönemde bu tür uygulamalarla biraz da olsa kar edebilmek veya maddi kazanç elde edebilmek çok önemli. Tek bir davette giyilip kenara bırakılan gece elbisesini satışa sunmak iyi bir fikir. O elbiseyi beğenip daha uygun fiyata alabilmek de bir o kadar güzel. Yani “Alan memnun, satan memnun.” diyebiliriz.
Sadece kıyafet değil, her türlü ev eşyası ve akla gelebilecek tüketim ürünlerinin de satışı yapılmakta.

Bu uygulamalardan en popüler olanları “Dolap”, “Moda Cruz”, “Zebramo” diyebiliriz. Satın alacak olan kişilerle muhattap olmadan direkt olarak satın alıyorsunuz. Ürünün ücreti de ertesi gün satıcının hesabına geçiyor. Uygulamaların kargo şirketleriyle anlaşmaları olduğundan dolayı ürünler uygun fiyatlarla alıcısına ulaşıyor.
Ülkemizdeki sıkıntıların kısa sürede bitmesi dileğiyle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir