Düğünlerde Anı Defteri Modası

Artık düğünlerde bir kenara anı defteri koyuyorsunuz ve davetlileriniz sizin hakkınızda güzel düşüncelerini ve temennilerini yazıyor. İleride okuyup hatırlamak için iyi bir fikir. Son yıllarda çok moda oldu. Çoğu genç bu defterleri ya hazır alıyor ya da kendileri yapıyor.

Herkesin beğenileri farklı olduğu için piyasada tam istediğiniz gibi defter bulamayabilirsiniz. Bulduğunuz defterler de hiç olmayacak fiyatlara satılabilir. Aslında evde hazırlamak çok kolay. Boş zamanınız varsa deneyebilirsiniz.

Öncelikle istediğiniz ebatlarda bir defter alın ki bu defter çok uygun fiyatlarda olacaktır. Genelde düğün defterleri beyaz renkte seçilir. Bu yüzden beyaz bir kumaş alın, üzerine dantel kaplama tercih ederseniz ona uygun bir kumaş uydurun. Üzerine baş harflerinizi işleyin ya da boncuk yapıştırın.

Kalem yapımı daha kolay. Bir kalem alın ve üzerini beyaz tülden bir kat geçin. Tepesine de kuş tüyü uygun olacaktır. Sonuçta çok uygun maliyetlerde bir anı defteriniz ve kaleminiz olacaktır. Hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir