Koku Çıkarma Özellikli Çamaşır Makinesi!

Her geçen gün yepyeni özellikleri bulunan ürünler çıkıyor. Kıyafetlerin üzerine sinen istenmeyen inatçı kokular her zaman sorun olmuştur. Artık sadece kokuların çıkması için oldukça pratik bir çamaşır makinesi var.

Profilo UltraFresh kokuları yok ediyor!
Profilo UltraFresh teknolojisi ile havalandırma etkisiyle kıyafetlerin üzerine sinen kokuları su ve deterjana ihtiyaç duymadan 30 dakika gibi bir sürede yok ediyor. Takım elbise, ceket, ipekli bluz gibi hassas kıyafetlerin üzerine sinen kokuları yok eden bu teknoloji aynı zamanda su ve deterjan kullanımını da azaltarak hem kendi bütçenize hem de çevreye katkıda bulunmanızı sağlıyor. Hassas kıyafetlerin de bu şekilde zarar görmemesini sağlayabilirsiniz. Kuru temizleme olarak adlandırılabilen bu teknoloji henüz çok yeni.

Profilo UltraFresh çamaşır makinesi, 9 KG’lık yıkama kapasitesi, yüksek enerji tasarruflu kullanımı, zengin program seçeneği ile hem enerjiyi hem de zamanı verimli kullanmanızı sağlıyor. “Ekstra ekle” özelliği ile yıkama sırasında makineyi durdurup unuttuğunuz eşyaları ekleyebiliyorsunuz. Ekspres yıkama özelliği ile 15 veya 30 dakikada çamaşırların tertemiz hale gelmesi mümkün.

UltraFresh teknolojisi su içindeki oksijeni aktifleştirerek ozona çevirmektedir. Ozon da hem hijyen sağlamakta hem de koku moleküllerini yok etmektedir. 30 dakikada giysilerin üzerine sinen kokuların giderilip hijyenik bir hale de gelmesi oldukça güzel bir teknoloji.

İlgili reklam filmini izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir