Kadinbakisi Fairy’i Tavsiye Ediyor!

Bulaşık makinesinde bir türlü istediği temizliği ve parlaklığı elde edemeyenlerden misiniz? Aslında o kadar zor değil, sadece doğru markayla tanışmamış olabilirsiniz.
Her TV reklamı inandırıcı olmasa da Fairy reklamına gerçekten inanmalısınız. Biz kadinbakisi.com ailesi olarak Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülünü denedik ve uzun zamandır da değiştirmedik. Benzer deterjanları kullandığımızda hep bir eksiklik oluyordu. Ya yeterince parlak çıkmıyordu bardaklar ya da çatal kaşıklarda leke kalabiliyordu. Şimdi ek olarak başka temizleyici kullanmadan tek bir kapsülle memnuniyetiniz garanti. Bir de metalleri kesinlikle karartmıyor. Onlara zarar vermiyor.

Bulaşık makinesi tabletleri bazen ısıya bağlı olarak çözünemeyebiliyor. Kapağı açtığınızda makinenin dibinde ya da kapağında yapışmış şekilde görebiliyorsunuz. Kapsül olunca ise böyle sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Toz deterjan ise bulaşıkları çizebiliyor. Özellikle cam bardaklarınızı kullanılmaz hale getirebiliyor. Bu durumda en mantıklısı hepsi bir arada kapsülleri kullanmak oluyor.
Kapsülün mavi kısmı, makinenin, filtrenin temizliğini de yapıyor.
Bir kez deneyen, çevresindeki herkese tavsiye ediyor. Bizim çevremizdeki kadınların çoğu Fairy’e geçiş yaptı. Üstelik fiyatını da çok uyguna bulabiliyorsunuz. Özellikle çoklu paketleri kullanmak bütçenize zarar vermiyor.
İnanmayanlar için deneme paketleri mevcut. Ürünlerine güvenmeyen bir marka deneme paketi çıkarmaz. Mutlaka deneyin.
Sevgilerle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir