Görünmez Diş Teli Çıktı

Çarpık olan dişler oldukça can sıkıcı olabilme ve özgüven kaybına sebep olmaktadır. Dişleri ideal pozisyona getirmek için de diş teli kullanılmaktadır. Ancak diş teli kötü bir görünüm oluşturduğu için tercih edilmek istenmiyordu.

Artık görünmez diş teli çıktı. Görünmeyen diş teli şeffaf aparey kullanılarak yapılmaktadır. Diş çarpıklığı bu yöntem sayesinde ağrı ve sızı olmadan aynı zamanda fark edilmeden dişlerinizi istediğiniz pozisyona getirebilmektedir. Şeffaf aparey, dışarıdan kesinlikle görünmemektedir. Şeffaf plaklar kişiye özel olarak üretilmekte ve dişinize takılmaktadır.

Görünmemesinin yanı sıra ağrı da yapmamaktadır. Diğer bir özelliği ise çıkarılıp takılabilirdir. Normal diş teli gibi sürekli kalması gerekmiyor ve 22 saat süreyle takılı kalması yeterli olmaktadır. Metal olan diş telleri gibi, konuşma zorluğu ve temizlik zorluğu yaşatmamaktadır. Doktor kontrolüyle birlikte istenilen günlerde kullanmama durumları da mevcut olmaktadır. Oldukça rahat bir kullanımı olan şeffaf aparey için lingual ortodonti yapan yerlerden fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir