Nurhana Demet Kimdir? Nereli?

Taylan Kaya ile birlikte söylediği Sensizlik Yarim şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan Demet, hayatı hakkında birçok şey merak edilenlerden biri oldu. Aynı zamanda bir çocuk sahibi olan Nurhana, sosyal medya hesabından sıkça paylaşımlar da yapıyor. Nurhana Demet kimdir, nerelidir, çocuğu kimdir? gibi merak edilenlerin cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Nurhana kimdir?

Taksim Pera Güze Sanatlar’da eğitim almıştır. Piyano eğitimi de almıştır. Arabesk şarkı söylemeyi çok sevmektdir. Müzisyen bir aileden geliyor. Babası ve 5 kız kardeşi de müzisyendir. 9 yaşındayken müzisyen babasını kaybetmiştir.

Nurhana Demet’in Kızı Kimdir?

Kızı da kendisi gibi şarkı söylemektedir. Sesinin güzelliği ve müzik yeteneği annesinden gelir.

nurhana demet kim

Nurhana Demet’in dövmelerinin anlamı nedir?

Nurhana Demet’in vücudundaki sayısız dövmeler hep merak konusu olmuştur. Bu kadar dövmenin ne anlama geldiği ve neden çok olduğu araştırma konusudur. İlk dövmesini 16 yaşında yaptırmış ama gençlikte yaptırdığı birçok dövmesinden pişmanlık duyduğu için üzerini kapattırmıştır.

Kızı Tuana’nın doğum tarihini Roma rakamlarıyla yüzünde ve göğsünde dövme olarak taşımaktadır. Sağ kolundaki şeytan ve melek dövmesinin anlamı ise “bazı insanlara göre şeytanım, bazı insanlara göre meleğim” diye açıklamıştı.

Nurhana Demet’in Tiktok’ta 100 binden fazla takipçisi var. Instagram’da ise 60 binden takipçisi var. 2019 yılında Cansever ile birlikte Biz İkimiz şarkısını söyledi. Ruh İkizim, Sen Yoksan, Olmaz, Ayrılık Acısı, Kıyamam Sana ve Utanmıyorum gibi şarkıları vardır. Son dönemde Taylan Kaya ile beraber söylediği Sensizlik Yarim adlı şarkısıyla sosyal medyada popüler olmuştur.

nurhana demet

2 yorumlar

  1. nereli bu kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir