Forevermark Pırlanta Nedir?

Forevermark bir pırlanta markasıdır. Forevermark dünyanın ilk ve tek pırlanta markası olmasıyla da tanınmaktadır. 125 yıllık deneyime sahip olan De Beers’e aittir. De Beers dünyanın en büyük pırlanta üreticisi olup birçok madene sahip. Dünyanın pırlanta imparatoru olarak da adlandırılmaktadır. Dünyada Forevermark haricinde başka bir pırlanta markası bulunmamaktadır.

Forevermark pırlantaların özelliği, dünyanın en beyaz, en temiz, en parlak ve en mükemmel kesilmiş pırlantaları olmasıdır. Orijinal olduğunu da üzerindeki mühürlenmiş kimlik numarası ile anlaşılabilir. Bu mühür gözle görülemiyor ve sadece satış mağazalarındaki özel cihazla görüntülenebiliyor.

Forevermark pırlantaları dünyadaki pırlantaların %1 ini oluşturmaktadır. Her Forevermark pırlanta da özel bir sertifika ile satışa sunulmaktadır. Ülkemizde yet yetkili Forevermak lisans ortağı da Zen Pırlanta’dır. Forevermark marka pırlantalar %10 daha yüksek fiyatta satılmakta ve 1800 TL’den başlayan fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Forevermak pırlantalarını dünyada Karolina Kurkova, Jenifer Garner, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Uma Thurman ve Michelle Obama gibi kişilerin kullandığı ise paylaşılan bilgiler arasında.

forevermark-nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir