Adriana Lima İle Acun Evleniyor Mu?

Yapımcı ve TV patronu Acun Ilıcalı’nın Brezilyalı top model Adriana Lima ile Aşk yaşadığı medya’da geniş yer buldu. İş için görüşmeye başladıkları ve Acun’un sık sık Türkiye’ye çağırdığı ve görüşmelerinin aşka dönüştüğü söyleniyordu.

Acun halen 11 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı ile nikahlı bulunmaktadır. Acun’un eşinden boşanıp boşanmayacağı ise merak konusu olduğu gibi ne Acun ne de Adriana herhangi bir açıklama yapmadı.

Eşine boşanma için 50 milton TL vereceği de söylenenler arasında. Adriana Lima da geçtiğimiz aylarda NBA’in yıldız basketbolcularından olan eşi Marco Jaric’den ayrılmıştı. Kimsenin Adriana Lima’yı Acun’a yakıştıramadığı ve hayatta paranın çözemeyeceği şeyin olmadığını da sosyal medya’da herkes dile getirdi. Sosyal medya adeta bu dedikodu ile çalkalanıyor ve biz bir aşkın alevlendiğini ve evleneceklerini düşünenler arasındayız.

Ahmet Hakan da köşe yazısında süper bir yorum yaptı ve “Acun’un Adriana Lima ile evleneceğine dair çıkan rivayetler, halkımıza büyük umut vermiştir. Çünkü herkes, ‘Acun, Adriana Lima ile evleniyorsa… Ben de herkesle evlenebilirim’ duygusuna kapılmıştır” dedi.

acun-ve-adriana-lima-evleniyor

acun-ve-adriana-lima-evleniyor1

Bir yorum

  1. ben acunu adriana limanın yanında bile düşünemiyorum.sen akıllı ol acun sana hiç olmaz yakışmaz güzelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir