Fonksiyonel ve Şık Lavabo Tasarımları VitrA’da

Fonksiyonel ve Şık Lavabo Tasarımları VitrA’da

Her ihtiyaca ve farklı dekorasyon tarzlarına hitap eden fonksiyonel ve modern ürün tasarımları sunan VitrA’da kalite ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. VitrA tecrübesiyle banyolarınızda fark yaratacak dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Yenilikçi lavabo modelleri ile zamansız banyo dekorasyonlarına sahip olabilirsiniz.

equal koleksiyonu

Ayaklı Lavabo Tasarımlarıyla Özgün ve Şık Dokunuşlara Sahip Olun

Lavabo kullanımının en yoğun olduğu yerlerin başında banyolar gelir. Banyonuz için farklı dekorasyon stillerine ilham veren tasarımlar dışında standart modellere de yönelebilirsiniz. Standart tasarımlar içerisinde tezgah altı ve ayaklı lavabo gibi seçeneklere de ulaşabilirsiniz. Entegre lavabo ayakları banyonuzun yalın ve göz alıcı bir dekorasyonla buluşmasını sağlayarak ferah bir yaşam alanı sunuyor. Bu ürünlerle klasik ve geleneksel dekorasyon tarzlarını vurgulayabilirsiniz. VitrA’nın standart ürün modellerinde kullanışlı, her zevke hitap eden ve ihtiyaca uygun çözümler sunan ürünler bulabilirsiniz. Ayaklı lavabo tasarımları ile özgün ve şık dokunuşları banyonuza taşıyabilirsiniz.

equal koleksiyonu1

Etajerli Modeller ile Modern Dokunuşlar

Etajerli tasarımlar modern dekorasyonlar için popüler ürünlerden biridir. VitrA’da farklı formlarda etajerli lavabo tasarımlarına ulaşabilirsiniz. VitrA’nın Equal koleksiyonundaki modellerle birlikte modern dekorasyonları kusursuz bir şıklıkla tamamlayacak yenilikçi ürün tasarımlarıyla buluşabilirsiniz. Equal serisi, asimetrik etajerli ürün stilleri ile farklı mekanların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Yaşam alanlarınızın ihtiyacına ve özelliklerine göre tek ya da çift hazneli ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Lavabo Dekorasyonunu Tamamlayıcı Ürünlerle Taçlandırın Lavabo dekorasyonu yaparken lavabo dolabı gibi tamamlayıcı ürünlerden yararlanarak hem kullanışlı hem şık mekanlar tasarlayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre küçük ve dar yaşam alanları için VitrA’nın krem ve beyaz tonlarındaki dolap seçeneklerini tercih ederek aydınlık ve ferah mekanlar oluşturabilirsiniz. Açık tonlardaki dolap seçenekleri ile modern dekorasyon stilini de destekleyebilirsiniz. Ürün ile zıt tonlardaki dolaplar kullanarak hoş kontrastlar da oluşturabilirsiniz. Ahşap dokulu ürünlerle doğal esintiler yakalarken parlak yüzeyli dolaplar kullanarak modern banyolara imza atabilirsiniz. Metalik detaylar ile minimal ve modern dokunuşları destekleyebilirsiniz. Islak zeminli mekan dekorasyonunu tamamlayan bir ürün de lavabo ünitesidir. VitrA’nın ünite modelleri ile şık ve kullanışlı depolama alanlarına sahip olabilirsiniz. Farklı boyutlardaki ünitelerin havluluk ve raflı modelleri arasından tercihinizi yapabilir ve yaşam alanınızda daha fazla verim alabilirsiniz.

Her Dekorasyona Uygun Lavabo Tasarımları

VitrA, ürün tasarımlarında farklı stillere hitap edecek materyaller kullanıyor. Böylece yaşam alanlarınızı şık bir şekilde tamamlayacak ürün modellerine ulaşmanız kolaylaşıyor. VitrA kalitesiyle klasik ve geleneksel banyo dekorasyonlarınızı altın, bakır ve bej tonlarındaki tasarımlar ile bütünleştirebilirsiniz. Bu ürünlerle mekana kolaylıkla aydınlık ve canlı bir hava kazandırılabilir. Modern ve minimal dekorasyon stillerinden ilham almak istiyorsanız beyaz ya da mat beyaz lavabo seçeneklerine yönelebilirsiniz. Ürün renkleriyle uyumlu ünite ve dolap modellerini kullanarak bütünleşmiş bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Sıra Dışı Dekorasyonlar İçin Yarım Tezgah Modeller

VitrA, farklı boyutlardaki yarım tezgah lavabo tasarımları ile ıslak zeminli mekanları sıra dışı bir şekilde dekore etmenizi sağlıyor. Bu tasarımların alt kısmında dolap kullanabilmeniz yer tasarrufu açısından

önemli bir avantajdır. Böylece kullanım alanınızı genişleterek mekanda göz alıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Klasik dekorasyon stillerini tercih ediyorsanız tezgah altı modelleri de tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre köşeli ya da oval ürün seçeneklerine yönelerek dekorasyonunuzu şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. VitrA’da her bütçeye ve ihtiyaca uygun kaliteli ürün tasarımlarına ulaşabilirsiniz. VitrA mağazalarını ziyaret ederek dekorasyon stilinize hitap edecek lavabo tasarımlarıyla buluşabilirsiniz. Yaratıcı ve fonksiyonel ürün tasarımları ile göz alıcı mekanlar oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir