Çağatay Ulusoy’un Yeni Saçları

Çağatay Ulusoy yeni saç modeliyle gençlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Star Tv’de yayınlanan Med Cezir dizisi için imaj arayışları sonucunda oyuncu için düz, uzun saçlara karar verildi. Normalde saçları hafif kıvırcık olan Ulusoy’un saçları önce uzatıldı sonra da defrize yöntemiyle 3 ay düz kalacak şekilde düzleştirildi. Bir de hayranları çok iyi bilir ki aslında Çağatay’ın saçları bu renk değildi. Saçları tam 3 ton açıldı ve bu açık renk elde edildi.

Yeni imajı ona çok yakıştı. Amerika’da çok moda olan hatta ünlü gençlik müzik gruplarında çok görülen bu saç modeli Türk gençleri arasında da popüler olmaya başladı. Birçok genç Çağatay’ın bu fotoğraflarını gösterip kuaförlerinde soluğu alıyor.

Dizide de fakir bir genci canlandırdığı için salaş bir giyim tarzıyla bu saçlar birleşince karşımıza değişik bir Çağatay çıkıyor. Onu sevdik. Ancak gerçek hayatına da biraz çekidüzen vermesi gerekli. Uyuşturucu kullandığı iddiasıyla kontrole alınan oyuncunun kanında uyuşturucu maddeye rastlandı. Kısa süre tutuklanan oyuncu hakkında 5-10 yıl arasında hapis isteniyor. Tabii tutuksuz yargılanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir