Begüm Öner Ceyhun Fersoy Evlendi

Seksenler’de rol alan Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner arasındaki dizi aşkı gerçek olmuştu. Uzun süren birliktelik bugün resmiyete döküldü. Birçok ünlünün bulunduğu düğün Bahar Country’de gerçekleşti.
Birbirine çok yakışan çiftin düğününden en güzel fotoğraflara birlikte bakalım.
Begüm Öner’in gelinliği oldukça sade, straplez bir model. Saçları da gayet sade görünüyor. Dizlere kadar gelen balık etek sonrasında açılıyor. Ceyhun Fersoy ise alışılmışın dışında lacivert bir damatlık tercih etmiş.

begumonerceyhunfersoy begumoner-ceyhunfersuCeyhun Fersoy, 18 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çocukluğu babasının mesleği gereği İsviçre, Fransa ve İstanbul üçgeninde geçti. İlk, orta ve lise eğitimini İsviçre, Fransa ve İstanbul’da tamamladı. 2000-2001 yıllarında TÜRVAK Sinema Televizyon Eğitim Merkezi Yapım Yönetim Bölümü’nde eğitim aldı.
Begüm Öner, 1989 yılında Almanya’da doğmuştur. Annesiyle babasının iş sebebiyle Almanya’ya gittiği dönemde Almanya’da doğmuştur. Bir abisi vardır. 1992 yılında İki buçuk yaşındayken Türkiye’ye döndü. İstanbul’da 10 yaşında bir ajansa yazıldı ve şöhret olmaya başladı. Reklam filmleri diziler derken Tv dünyasının vazgeçilmez oyuncularından oldu. İlk kez 11 yaşında bir çikolata reklamında oynadı. Televizyon ve dizi oyunculuğu kursuna gitti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir