Arda Kural Tutunamayanlar’da

Trt1’in sevilen yeni komedi dizisi Tutunayanlar’ın yeni bölümlerinde Arda Kural’ı göreceğimiz açıklandı. Doğu Demirkol, Ece Ceşmioğlu ve Zafer Algöz’ün başrollerde oynadığı Tutunamayanlar, farklı bir mizah anlayışıyla izleyicileri ekrana kilitleyen bir dizi. Her salı akşamı, ekranlara gelen diziye Arda Kural’ın katıldığı açıklanınca oyuncuyu merak edenler çoğaldı.

Arda Kural Tutunamayanlar kucuk prens
Arda Kural Küçük Prens

Arda Kural Kimdir?
1980 Yalova doğumlu oyuncu. Bir dönemin “Eyvah Babam” adlı ürünlü dizisinde oynuyordu. Yıldız Asyalı ve Haluk Bilginer ile baş rollerde görülen oyuncu, o dönemlerde çok genç ve yakışıklı olmasıyla ön plandaydı. Ünlü oyuncu Leonardo Di Caprio’ya olan benzerliğiyle gözde olan Kural, sonraları hastalandı ve ekranlardan uzak hale geldi. 1,86 boyunda olan oyuncunun eski halini görenler, şimdiki haline çok şaşırıyor.
Tutunamayanlar dizisinde Küçük Prens rolüyle göreceğiz onu. Ancak tek bölümde mi kalacak devamlı mı olacak? Yeni bölümlerden anlayacağız.

Psikonevroz teşhisi ile kendi içine çekilen oyuncuyla yapılan röportajda şunları söyledi:
“Oyunculuk çok kolay görünen bir şey gibi ama değil. Psikolojik olarak insanı çok etkileyen, yönlendiren taşıyan bir meslek. Ben ya ‘çok iyi yalancıyım’ demem gerekiyor oyuncu olmam için ya da ‘çok gerçekçi biriyim’ demem gerekiyor. İkisi arasında kalınca bocalamaya düştüm gerçek ve sahte arasında.
Düşünmeye başladıkça kafam biraz karıştı. İnsanlara biraz faklı bakmaya başladım. Geri çektim kendimi, içime gömüldüm. Ondan sonra da hayatı biraz erteledim, umursamadım. Televizyondan uzaklaştım, doğaya yöneldim çok fazla düşünmeye başladım.
Ben zeki biriyim, aptal değilim kendimi biliyorum. Saygısız, ahlaksız değilim. ‘Neden ortam bu, neden bunun alıcısı yok?’ Benim de çok hatalarım var, onları çok düşündüm. ‘Nasıl değiştiririm, neler yapabilir’ diye…
Ben şöhreti kaldıramamış biri değilim sadece şöhretin mecbur bıraktığı şeyler var onları kaldıramadım. İnsanları seven, kardeş gibi gören biriyim. Kimseye küskünlüğü, kırgınlığım yok. Öfkem vardı. Kendimde aşamadığım şeyler vardı, insan hataları önce kendinde aramalı ben de öyle yaptım ve sorunları aştım.
Artık 38 yaşıma geldim. İnsanların gözünün önünde büyüdüğümü biliyorum, gençken her şey çok daha farklı tabi… Bakıyorum arada gençlik fotoğraflarıma hoşuma gidiyor. Çok sevimli, tatlıymışım onları görüyorum, şimdi biraz daha olgunluk var. Olabilirsem eskisi gibi olacağım ben de istiyorum. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir