Bkm Ayşegül Evlendi

İlk olarak Bkm ekibinden tanıdığımız Ayşegül Akdemir’i son zamanlarda Güldür Güldür Show’da görüyoruz. Güzelliğiyle dikkat çektiği için genelde skeçlerde genç kız rollerinde oynuyor. Oradaki canlandırdığı karakterin adı ise Dilek.

Ayşegül uzun zamandır ilişki içinde olduğu Gökhan Şahin ile bu akşam evlendi. Birçok sanatçı ve Bkm ekibi de oradaydı. Düğün Jolly Joker’de yapıldı. Nikah şahitleri ise Büşra Pekin ile Demet Akalın’dı. Birbirini çok seven bu çifte mutluluklar dileriz.

Ayşegül, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ayşegül Akdemir’in boyu 1.65 m. kilosu 46 kg. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunudur. İstanbul Akademi Sanat Merkezi’nde Dekor-Sanat eğitimi almıştır. Gökhan ise, 6 Mart 1972 yılında Eskişehir doğumlu bir tiyatrocu ve müzikle de ilgileniyor. Aynı zamanda Fettah Can, Ziynet Sali, Hande Özkaş, Gökhan Türkmen, Erdem Kınay, Merve Özbey, Mustafa Ceceli, Buzuki Orhan Osman, Fulden Uras, Ege, Birol, Rober Hatemo, Bayar Şahin, Volkan Konak, Lara, Kazım Koyuncu, Yasar Kurt, Serkan Çevik (Gitarcı), Demet Sağıroğlu, Atilla Tas, Doğuş, Demet Akalın, Aydan Kaya, Abidin Eser, Firdevs, Gülşen, Davut Güloğlu, Seda Sayan, Bengü, Sinan Erkoç, Shal Sick Brass Band (Koln-Babylon) gibi sanatçıların sahne çalışmalarında eşlik etti (gezdiği yerleri en az iki defa daha gezdi) Ege, Bayar Sahin, Kutsi, Bendeniz, Buzuki Orhan Osman, Bengü, Kadir Çebi’nin albüm çalışmalarında eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir