Renkli Rüyalar Anaokulu

Renkli Rüyalar Anaokulu’nda 4 adet sınıf bulunmakta. Eğitimler dışında okul dışı sosyal faaliyetlere de son derece önem veriliyor. Tiyatro, sinema, müze, piknik gibi faaliyetler yapılıyor. Çocukların ve ailenin memnuniyeti için gerçek anlamda özen gösteriyorlar. Bu okul İstanbul Küçükçekmece, Gültepe Mahallesinde bulunmaktadır.

Okul öncesi eğitimin çocuğun tüm hayatı açısından önem veren Renkli Rüyalar Anaokulu eğitim disiplini olarak High Scope yöntemi uygulanmakta olup High Scope Eğitim yaklaşımı (yüksek kavrama gücü) ile eğitim disiplinimiz birleştirilerek çocuklarımızın gelişiminde aktif, başarılı ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek amacı ile yola çıkılmıştır.

Gerçek başarının mutlu ve renkli bir çocukluk döneminden geçtiğine inanan bakış açımızla çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bir ortamda yaşamaları için tüm sorumluluğu üzerimize alarak çocuklara bu duyguları hissettirmek için çalışıyoruz. 

İletişim Bilgileri:

Gültepe Mah. Bağlar Cad. Güven Sok. No:2/1
Sefaköy-Küçükçekmece/İSTANBUL
(212) 599 64 89
info@renkliruyalar.com

renkli-ruyalar-anaokulu

Bir önceki yazımız olan Normal Doğum Mu Sezaryen Mi? başlıklı makalemizde çağla şikel normal doğum mu yaptı, gülben ergen nasıl doğum yaptı ve gülben ergen normal doğum mu yaptı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın