Gerçek Hayatta Mutlu Olsun

Atv’nin sevilen “Kırgın Çiçekler” dizisinde rol alan Gökçe Akyıldız geçtiğimiz günlerde Mustafa Özyurt ile evlendi. Dizide tüm bahtsızlıklar başına gelen Songül’ün sevenleri onun gerçek hayatta çok mutlu olmasını istiyor. Belli bir yaşın üstünde olan teyzeler onun dizideki hallerine çok üzülüyorlar. Bu yüzden onu beyaz gelinlik içinde gülümserken görünce sevindiler.
Secret Garden’da gerçekleşen kır düğününe, Akyıldız’ın rol arkadaşları tam kadro katıldı.Nil Keser, Hazar Motan, Arif Diren, Aleyna Solaker ve Naz Çağla Irmak; bu mutlu gününde Akyıldız’ı yalnız bırakmadı.
oyuncu-gokce-akyildiz-evlendi-

Gökçe, 1992, Sinop doğumlu. 3 yaşından itibaren kamera ile haşır neşir olmaya başlamıştır. STV ekranlarında yayınlanan Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma ve Beşinci Boyut gibi dizilerde yer almıştır. Parmaklıklar Ardında, Gazi ve Kollama gibi yapımlarda da kamera karşısına geçmiştir.

Bir önceki yazımız olan Gardırop Savaşları! başlıklı makalemizde Gardırop Savaşları hangi gün, Gardırop Savaşları konsept ve Gardırop Savaşları saati hakkında bilgiler verilmektedir.

   

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?

Önceki yazıyı okuyun:
Klima Temizliğine Dikkat

Klimalar özellikle yaz aylarında sıcaktan bunaldığımızda en iyi dostumuz oluyor. Klimalar kullanıldıkça da kirlenmekte ve bu kirlilik de cihazda arızaya...

Kapat