Yung Ouzo Kimdir, Nereli, Gerçek Adı Ne?

BEGE ile birlikte 2T1BB isimli parçaya imza attıktan sonra merak edilen isimlerden olmayı başaran Yung Ouzo kimdir ? ismi bugünlerde çok fazla duyulmaya başlandı. Peki yung Ouzo kimdir ? hakkında tüm bilinenleri sizlerle paylaşıyoruz.

yung ouzo kimdir nereli gercek adi ne

Spotify gibi platformlarda şarkıcının 2T1BB, Benden uzak, Glock 2.0, Son durak, Her şey yolunda, Bedne Uzak, Derdim tasam, Melatonin, Agalar, Hadi vur, Peki peki, süzülüyorum gibi parçaları var. Yung Ouzo gerçek ismi nedir gibi bilgilere henüz ulaşılamıyor.

Yung Ouzo nereli ? yabancı bir isim olduğu görülse de kendisi Aslen Mersin’li olan yeni bir gangster rapçidir. Kendisi Mersin’de yaparak başladığı kariyere okumak için gittiği Avusturya’da devam etmiştir. Yakın kariyer hareketlerinden bir tanesi epidemik Youtube kanalı altında yayınladığı teaser’dır. Bir dönem Ezhel’in Peki Peki isimli şarkısını “Bayıldım” diyerek paylaşmıştır.

Instagram hesabı Yungouzo şeklindedir. Siz de şarkıcı hakkında bilgilere sahipseniz yorumlar kısmında yazarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. adamın gerçek adı yağız ünlüer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir