Voonka Liquid Collagen Beauty ile İçerek Güzelleşin

Bu güne kadar kullandığınız nemlendirici ve güzellik ürünlerinin tümü sürülerek kullanıldı. Artık Eczacıbaşı tarafından üretilen Voonka Liquid Collagen Beauty”İçinizden gelen güzellik” sloganıyla cildinizin korunmasına yardımcı olacak.

Voonka Liquid Collagen Beauty isimli ürün, C vitamini, B5 ve B6 vitaminleri içermekte ve cildinizi korumakta ve nemlendirmekte. Çilek aromalı ve mango aromalı olarak 2 çeşidi bulunan ürün 350 ml olarak tek şişede sunuluyor.

Ürün içeriğindeki Tip I balık kolajeni ile cilt için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğindeki kolajen yüksek yararlanım için optimize edilmiş olup, hidrolize formu sayesinde kolayca sindirilebilir özelliktedir.

Soğuk olarak ve bol su ile içilmesi tavsiye edilmektedir. Ürünün yan etkisi yoktur, ürün bileşenleri başka maddelerle etkileşime girmez. 35 yaş altı kullanıcılar için, bir hafta kullanıp bir hafta ara vererek 8-12 haftalık kullanım önerilmektedir. Aç veya tok karna kullanılabilir, herhangi bir öneri bulunmamaktadır. 10 gr kolajen 36 kalori olup kilo aldırmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir