Uyarlama Dizi Sadakatsiz Hakkında

Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Sadakatsiz dizisi, BBC yapımı olan Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olarak izleyici karşısına çıktı. İlk bölümden itibaren izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi, sahneleri fazla uzatmadan su gibi ilerliyor. Reklamlar çıkarıldığında toplamda 1 buçuk saat süresi ile de beğeni topluyor.

cansu dere sadakatsiz
Doktor Asya

Sadakatsiz Dizisi Nerede Çekiliyor?
Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un oynadığı Sadakatsiz dizisinin çekim yeri olarak Tekirdağ seçildi. Tekirdağ Süleymanpaşa Barlar sokağında ilk bölüm çekimleri yapıldı.

Doctor Foster ( Sadakatsiz) dizisinin orijinal konusu nedir?
9 Eylül 2015 tarihinde başlayıp 7 Ekim 2020 tarihinde 1. sezon 5 bölüm olarak ilk sezonunu tamamlayan BBC one dizisi Doctor Foster Türkiye uyarlaması Sadakatsiz dizisinin konusu tek cümle ile aldatılan kadının psikolojisi ve zaman içinde yaşamış olduğu değişimleri ele almaktadır.

Sadakatsiz dizisinin orijinal yayınında Doctor Foster Doktor Gemma Foster’ın (suranne jones) ile kocası simon’ın (bertie carvel)  Türkiye uyarlamasında Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere canlandırmış olduğu Asya Arslan ve kocası Volkan Arslan rolünü ise Caner Cindoruk oynamaktadır.

Cansu Dere’nin, kocasının atkısında bulduğu sarı kadın saç telinden sonra aldatılma şüphelerinin artmasıyla başlayan olaylar anlatılıyor. Sarı saçlı sevgiliin kim olduğu bulunuyor ve olaylar gelişiyor.

Dizideki başrol için Cansu Dere, harika bir seçim olmuş. Mimikleri, duyguları yaşayış biçimi ve giyim tarzı ile kendisinden uzun süre söz ettireceğe benziyor..

Cansu Dere kimdir?
Cansu Dere, 1980 doğumlu, Türk oyuncu, sunucu ve eski mankendir. Kusursuz fiziği ile boy ölçüleri merak edilen Dere, 1,76 boyundadır.
Partneri olan Caner Cindoruk ise, 17 Nisan 1980 yılında, Adana’da dünyaya gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir