Uraz Kaygılaroğlu’nun Eski Hali

Asıl ününü TRT1’deki “Baba Candır” dizisiyle kazanan Uraz Kaygılaroğlu’nun eski halini hatırlıyor musunuz? TV karşısına ilk olarak Pis Yedili dizisinde Canburger karakteriyle çıkmıştı. O sıralar çok kilolu olduğu için karakterin adı da kilolu birine yakışacak şekildeydi. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde reklamcılık bölümünü tamamlayan oyuncu eskiden tam 140 kiloydu. Kilo verdikten sonra ise işleri daha çok açıldı. 30 yaşındaki oyuncu şu sıralar TRT1’de yarışma programı sunuyor. Hayran kitlesi ise epeyce arttı.
uraz-kaygilaroglu-eski-hali
Uraz Kaygılaroğlu nasıl kilo verdi?
“Tıbbi bir operasyon falan geçirmedim. Diyetle kilo verdim. Bir gün kuzenim Meriç ile giyinirken ki kendisi çok zayıftır. Çorabımı çekmek için eğildim. O sırada kuzenim ‘Eğil de bir göbeğine bak’ dedi. Normalde ayı vb. hayvan benzetmelerine çok maruz kalsam da o laf benim çok ağrıma gitti. Sonra yememeye başladım ve 15-20 kilo verdim. Sonra baktım yine kiloluyum. Yine yemeye başladım. Ama annem artık sağlığımdan dolayı çok endişeleniyordu ve bana ‘Sen uyurken yatağından garip sesler geliyor. Zayıfla artık, öleceksin’ diyordu. Onun ısrarları üzerine bir diyetisyene gittim. Eve geldiğimde annem listeyi gördü ve ‘Bu listeyi sana diyetisyen vermiş olamaz burda çok yemek var’ diyerek bana inanmadı.
Böylece benim diyet sürecim başladı ve 2 sene sürdü. 140 kilodan 76 kiloya indim.” dedi. Uraz Kaygılaroğlu’nun kilolu halini görenler ise tanıyamıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir